معاونت آموزشی |آموزش مجازی |

 
 
 
 

 
 
تمدید انتخاب واحد                کسب مدال برنز مسابقات تکواندوی سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور، توسط دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر
  پذیرش دانشجو بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی جهت نیمسال اول 98-97تمدید انتخاب واحد
دانشجویان گرامی، جهت انتخاب واحددرنیمسال اول 98-97تا تاریخ 97/06/31 می توانید به پورتال خود مراجعه نمایید.
ادامه مطلب


کسب مدال برنز مسابقات تکواندوی سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور، توسط دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر
مریم خدابنده دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر در مسابقات تکواندوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد سمنان برگزار گردید، موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شد و گردن آویز این دوره از مسابقات را برگردن آویخت
ادامه مطلب


برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر
به گزارش روابط عمومی واحد زاهدشهر ، مبنی بر آموزش امداد و کمک های اولیه جهت تامین سلامت همکاران و دانشجویان، دوره ای دو روزه مورخ 18و19شهریور ماه 97 توسط واحد آموزش اورژانس شهرستان فسا با حضور هیات رئیسه و کارکنان در سالن کنفرانس واحد برگزار گردید.
ادامه مطلب


اطلاعیه انتخاب واحد جهت نیمسال اول 98-97
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند با توجه به یکپارچه سازی و همزمانی تقویم دانشگاهی کلیه واحدهای دانشگاههای آزاد اسلامی کشور، انتخاب واحد کلیه دانشجویان فقط در زمانهای مشخص شده انتخاب واحد – حذف و اضافه امکان پذیر است و پس از آن به علت بسته شدن فایل انتخاب واحد تحت هیچ شرایطی انتخاب و یا حذف دروس توسط دانشجو و یا دانشگاه (اداره اموزش) امکان پذیر نمی باشد.
ادامه مطلب


نرخ شهریه سال تحصیلی 98-1397 جهت دانشجویان قدیم(شامل ورودی های سال 96وماقبل)
با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی ، نرخ شهریه متغیر برای دانشجویانی که در زمان مقرر نسبت به انتخاب واحد و تعیین تکلیف نیمسال جاری اقدام نمایند،10 درصد افزایش می یابددر غیراینصورت برای سایر دانشجویانی که در زمانی خارج از زمان مقرر شده انتخاب واحد نمایند، نرخ افزایش ، 12/5 درصد اعمال می گردد.
ادامه مطلب


از گوشه و کنار
همایش ها

 سامانه آموزش


 
راهنماي  دانشجویان جدیدالورود

تمامی پذیرفته شدگان کارشناسی ، كارشناسي ارشد و كارداني  از روز دوشنبه  96/06/06با در دست داشتن مدارك مورد نياز جهت ثبت نام و تشکیل پرونده به   آموزش واحد مراجعه نمایید.           مدارک مورد نیاز ثبت نام  


راهنمای ورود به سامانه آموزشی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه  شماره دانشجویی به منزله نام کاربری و شماره شناسنامه رمز عبور خواهد بود.

اطلاعیه مالی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
دانشجویان بایستی 72 ساعت قبل از تاریخ انتخاب واحد نسبت به واریز مبلغ علی الحساب شهریه و بدهی از ترم قبل به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
تذکر 1 : در صورتیکه مبالغ واریزی بعد از 48 ساعت در فایل دانشجویی ثبت نشده باشد به امور مالی مراجعه نمایند.
در غیر این صورت مجاز به انتخاب واحد نخواهید بود.


صفحه اصلی | پست الکترونیک | نقشه سایت
کلیه حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر می باشد . © ||| درج مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و اجرا : فرازنت