معاونت آموزشی |آموزش مجازی |

 
 
 
 

 
 
ثبت نام عتبات دانشگاهیان ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان                درخشش دانش آموزان‌ مدرسه ی سما در مسابقات احکام
  مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر

درخشش دانش آموزان‌ مدرسه ی سما در مسابقات احکام
در جریان برگزاری مسابقات احکام، بین‌ مدارس منطقه ی شیبکوه، دانش آموزان مدرسه سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر، آقای امیرعباس آرمون، دانش آموز کلاس سوم و آقای امیرعلی زارع دانش آموز کلاس چهارم، موفق به کسب مقام اول در این مسابقات گردیدند. دکتر دشتی ضمن تبریک به این عزیزان، این موفقیت را به مسئولان مدرسه ی سما تبریک و با حضور امام جمعه ی محترم جوایزی به ایشان اهدا گردید.
ادامه مطلب


بازدید امام جمعه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر از مجتمع آموزشی سما
در دیداری که امام جمعه ی محترم زاهدشهر به همراه رئیس دانشگاه از مجتمع آموزشی سما داشتند، عباسی امام جمعه زاهدشهر، داشتن روحیه ی حق طلبی و دینداری را از امور مهمی دانستند که می بایست فرزندان ما از دوران کودکی در خود پرورش دهند.
ادامه مطلب


برداشت‌ محصول پنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر
محصول پنبه که از مهمترین محصولات کشاورزی در منطقه ی شیبکوه و به لحاظ اقتصادی محصولی ارزشمند می باشد، مراحل برداشت آن به پایان کار خود رسیده است. دانشگاه آزاد اسلامی زاهدشهر نیز با هماهنگی ریاست‌محترم هیات امنای استان، در این زمینه فعال و درصدی از زمینهای خود را به کشت این محصول ارزشمند اختصاص داد. برداشت پنبه به وسیله ی کارگران بومی که عمدتا تحت پوشش بنیادهای خیریه می باشند
ادامه مطلب


همکاری دانشگاه آزاد اسلامی زاهدشهر جهت برگزاری هر چه باشکوتر شدن انتخابات
با شروع ایام انتخابات و در جهت برگزاری انتخاباتی با شکوه و حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای، دانشگاه آزاد اسلامی زاهدشهر در این زمینه فعال بوده و امکانات خود را جهت برگزاری آزمون از متقاصیان منتخب در هیات اجرایی در اختیار بخشداری منطقه قرار داد.
ادامه مطلب


اهدای جهیزیه از طرف کمیته ی امداد امام خمینی (ره) به زوجهای جوان
به مناسبت فرا رسیدن جشن پیروزی انقلاب اسلامی، در مراسمی که با حضور مسئولین در کمیته ی امداد امام خمینی زاهدشهر، از جمله رییس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید، تعداد ۱۹ سری جهیزیه به زوجهای جوان تحت پوشش کمیته ی امداد امام خمینی ( ره)، اهدا گردید.
ادامه مطلب


از گوشه و کنار
همایش ها

 سامانه آموزش

 
راهنماي  دانشجویان جدیدالورود

تمامی پذیرفته شدگان              کاردانی ،کاردانی پیوسته        ،کارشناسی ناپیوسته و كارشناسي ارشد از روز یکشنبه  98/06/24با در دست داشتن مدارك مورد نياز جهت ثبت نام و تشکیل پرونده به آموزش واحد مراجعه نمایید.                                  مدارک مورد نیاز ثبت نام  


راهنمای ورود به سامانه آموزشی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه  شماره دانشجویی به منزله نام کاربری و شماره شناسنامه رمز عبور خواهد بود.

اطلاعیه مالی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
دانشجویان بایستی 72 ساعت قبل از تاریخ انتخاب واحد نسبت به واریز مبلغ علی الحساب شهریه و بدهی از ترم قبل به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
تذکر 1 : در صورتیکه مبالغ واریزی بعد از 48 ساعت در فایل دانشجویی ثبت نشده باشد به امور مالی مراجعه نمایند.
در غیر این صورت مجاز به انتخاب واحد نخواهید بود.


صفحه اصلی | پست الکترونیک | نقشه سایت
کلیه حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر می باشد . © ||| درج مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و اجرا : فرازنت