معاونت آموزشی |آموزش مجازی |

 
 
 
 

 
 
اطلاعیه نقل و انتقال دانشجویی                اطلاعیه مهم جهت برگزاری امتحانات پایان نیمسال
  ثبت نام دانش آموزان در دبستان غیردولتی سما شروع شداطلاعیه نقل و انتقال دانشجویی
دانشجویانی که متقاضی انتقال می باشند ، می توانند از تاریخ 97/03/20 لغایت 97/04/15 به سامانه منادا www.std.iau.ir جهت ثبت نام مراجعه نمایند .
ادامه مطلب


اطلاعیه مهم جهت برگزاری امتحانات پایان نیمسال
با توجه به آیین نامه امتحانات و آیین نامه کمیته انضباطی و همچنین کنترل های اعمالی از سوی سازمان مرکزی ، رعایت کلیه بندهای ذیل لازم و ضروری است.
ادامه مطلب


برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت میلاد خجسته حضرت صاحب الزمان (عج) در دانشگاه آزاداسلامی زاهدشهر
به مناسبت سالروزولادت فرخنده میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج )واحد فرهنگی با همکاری بسیج دانشجویی ، حراست وروابط عمومی واحد اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی وپذیرایی در محیط دانشگاه نموده واز دوستاران ومنتظران آن حضرت پذیرایی به عمل آورد.
ادامه مطلب


تمدید انتخاب واحد
دانشجویان گرامی، جهت انتخاب واحددرنیمسال دوم 97_96 از تاریخ 97/02/06 تا تاریخ 97/02/11 می توانید به آموزش واحد مراجعه نمایید
ادامه مطلب


برگزاری همایش پیاده روی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر
بمناسبت اعیاد خجسته شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و در راستای ترویج ورزش همگانی و ایجاد شور و نشاط در بین دانشگاهیان، همایش پیاده روی با همت شورای صنفی دانشجویان واحد زاهدشهر برگزار گردید.
ادامه مطلب


دیدارصمیمی رئیس، و تعدادی از کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهربا خانواده های معظم ایثارگران و جانبازان
بمناسبت اعیاد خجسته شعبانیه،ریاست و تعدادی از کارکنان و اعضای بسیج دانشجویی با خانواده جانباز سرافراز حاج اصغر محبی دیدار و گفتگو کردند.
ادامه مطلب


از گوشه و کنار
همایش ها

 سامانه آموزش


 
راهنماي  دانشجویان جدیدالورود

تمامی پذیرفته شدگان کارشناسی ، كارشناسي ارشد و كارداني  از روز دوشنبه  96/06/06با در دست داشتن مدارك مورد نياز جهت ثبت نام و تشکیل پرونده به   آموزش واحد مراجعه نمایید.           مدارک مورد نیاز ثبت نام  


راهنمای ورود به سامانه آموزشی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه  شماره دانشجویی به منزله نام کاربری و شماره شناسنامه رمز عبور خواهد بود.

اطلاعیه مالی :
قابل توجه دانشجویان گرامی :
دانشجویان بایستی 72 ساعت قبل از تاریخ انتخاب واحد نسبت به واریز مبلغ علی الحساب شهریه و بدهی از ترم قبل به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
تذکر 1 : در صورتیکه مبالغ واریزی بعد از 48 ساعت در فایل دانشجویی ثبت نشده باشد به امور مالی مراجعه نمایند.
در غیر این صورت مجاز به انتخاب واحد نخواهید بود.


صفحه اصلی | پست الکترونیک | نقشه سایت
کلیه حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر می باشد . © ||| درج مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و اجرا : فرازنت